background

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija" (TOKS)  gimtadienis 1996 m.gruodžio 17 d. 

Tuomet įmonė atsiskyrė nuo Vilniaus autobusų parko ir pradėjo savarankišką veiklą, veždama keleivius priemiesčio ir tarpmiestiniais maršrutais.

Bendrovė augo  ir plėtėsi, daugėjo maršrutų ir miestų, kuriuos galima pasiekti TOKS autobusais. Šiuo metu iš Vilniaus autobusų stoties galima nuvykti į daugelį Europos šalių - Estiją, Latviją, Baltarusiją, Rusiją, Ukrainą, Lenkiją, Čekiją, Vokietiją, Austriją, Italiją, Didžiąją Britaniją, Daniją ir kt. TOKS maršrutai driekiasi beveik  į visus Lietuvos miestus.

Šiuo metu TOKS, be keleivių vežimo, verčiasi ir kita veikla:

  • teikia autobusų stoties paslaugas;
  • bagažo saugojimo paslaugas;
  • gabena smulkias siuntas maršrutiniais autobusais;
  • nuomoja autobusus;
  • techninė pagalba kelyje.

UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija" (TOKS) būstinė įsikūrusi Vilniaus autobusų stotyje (Sodų g. 22). Žvalgų gatvėje įrengtos remonto dirbtuvės, plovykla, įsikūręs medicinos punktas, kur tikrinami į reisą išvykstantys vairuotojų ekipažai, taip pat vairuotojų poilsio kambarys.

Kompanija yra - Europos keleivių vežėjų linijų tinklo "Eurolines", Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos "Linava" ir Europos autobusų stočių asociacijos narė.

Mūsų pagrindinis tikslas ir svarbiausias uždavinys - vežti saugiai, greitai ir patogiai. Nuolat geriname paslaugų kokybę, keliame darbuotojų kvalifikaciją, tobuliname maršrutus. Itin daug dėmesio skiriame transporto priemonių parkui atnaujinti: kasmet įsigyjame bent po keletą naujų ar naujesnių autobusų. Mūsų credo - dirbti taip, kad kiekvienas, bent kartą keliavęs TOKS autobusu, taptų nuolatinių mūsų keleiviu.

Skirtingoms keleivių grupėms taikome įvairias lengvatas bei nuolaidas. Pigiau vežame studentus, vaikus, pensininkus, neįgaliuosius. Primename, kad kiekvienas keleivis, važiuojantis mūsų autobusais, yra apdraustas.

Kad kelionė būtų saugi ir komfortiška, tolimais maršrutais važiuoja tik naujausi ir patogiausi autobusai, atitinkantys griežčiausius europinius saugumo, komforto ir ekologijos standartus bei reikalavimus. Šiuo metu kompanija turi 80 autobusu.

Jūs taip pat galite papildyti galeriją savo nuotraukomis (.jpg, jpeg, .png, .gif). lt
Facebook